01

Aktualności

Najnowsze artykuły

20

SierpieńGraham Crawford​

Poznaj naszych zawodników #1

Walijczyk o polskim sercu. 

Graham Crawford  wykładowca, tłumacz, muzyk. Kolarz i triathlonista związany ze sportem od mniej więcej  7 lat - moment od zakupu swojego pierwszego roweru MTB.
Dla Grahama sport to nie tylko rywalizacja ale przedewszystkim przyjaźń, dobra zabawa, niesamowite przeżycie,doświadczenie, zdrowie oraz świetne samopoczucie!Największym sportowym marzeniem jest choć raz w życiu stanąć na podium i poczuć ten dreszczyc emocji i radości. Jednak na dzień dzisiejszy pierwszorzędnym celem jest udział oraz ukończenie 1/2 IM. W zeszłym roku, z powodzeniem podjął się pierwszego startu w Triathlonie Sieraków na dystansie 1/4.Graham zasłyną swoim unikalnym stylem pływackim podczas obozu na Majorce, uzyskał pseudonim "Rekin z Majorki". Jak mówi sam Graham triathlon w jego życiu to czysty przypadek. Niegdy o tym nie mysłał, to kolega zasiał w nim ziarno kolarstwa a pózniej triathlonu, które został z nim do dzisiaj. Co zyskał dzięki uprawianiu tych dyscyplin? Przedewszystkim poznał niesamowitych ludzi którzy byli,są dla niego wsparciem w życiu i podczas treningów ale najważniejsze że sama zabawa w "triathlony" daje mu ogromne poczucie satysfakcji.

Ostatnie zdanie które musimy zacytować :) " Szczególną rolę w tym odgrywa Velocity - trenerzy, współzawodnicy - prawdziwa velofamily :) ich wsparcie i przyjaźń to najlepsze rzeczy co mi się wydarzyło - oprócz tego, że teraz wyglądam jak Grecki bóg… :D :D" 
 


źródło: opracowanie własne

Udostępnij na:

Walijczyk o polskim sercu.  Graham Crawford 

Autor

Justyna Sadowska

trenerka i zawodniczka Velociy

Trener personalny, instruktor pływania, triathlonu, snowboardu, oraz gimnastyki i lekkoatletyki. Ratownik WOPR. 
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, kierunku Wychowanie Fizyczne. Obecnie studentka kierunku Sport. 
Stypendystka studiów zagranicznych na Uniwersytecie Lizbońskim, na kierunku Motoryczności Człowieka. 

Odkąd pamięta, ruch jest częścią jej życia - począwszy od gier zespołowych, aż po sporty wodne. 
Otwarta na każdą formę aktywności fizycznej. Chętnie motywująca ludzi do wszelkiego rodzaju działania.  

W treningu zwraca uwagę na świadomość własnego ciała.  
Z zaangażowaniem wyznacza sobie nowe cele i sprawdza się w różnego typu zawodach - szczególnie biegowych i triathlonowych - na różnych dystansach. 
Chętnie poradzi w sprawie żywienia.

Najnowsze artykuły: